Airtech Hakkında

pc
Airtech Kimdir?

Airtech’in faaliyet alanları 2 temel başlık altında toplanıyor; Mobil Teknoloji ve Kurye. Mobil Teknoloji uzmanı olarak; Kuzey Kıbrıs Turkcell'in resmi cihaz distribütörü ve bayisiyiz. Iphone ve Samsung markalarının bir çok modelini ithal edip Turkcell müşterileri ile buluşturuyoruz. Bunun yanında Lefkoşa'da iki adet Turkcell İletişim Merkezi (TİM) ile birlikte müşterilerimize çok geniş bir yelpazede, tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde GSM hizmetleri veriyoruz. Bu merkezlerde; Turkcell müşterilerinin taleplerini, isteklerini ve şikayetlerini alıp onlar için en iyi çözümleri üretiyoruz. Bunun yanısıra bu merkezlerde; telefon ve aksesuar satışı da yapıyoruz. Uzman ve eğitimli ekibimizle hem satış anlamında hem hizmet anlamında olabilecek en iyi müşteri deneyimi yaşatmak ana hedefimiz olarak bize yön veriyor. GSM hizmetlerinin yanı sıra Airtech'in diğer bir iş kolu da Dağıtım & Kurye Hizmetleridir. Adanın önde gelen pek çok şirket, banka ve kurumun fatura, kredi kartı ekstresi, dergi, davetiye dağıtımlarını, avukatların ve şirketlerin; kişi ve kurumlara göndereceği evrakları, KKTC Polis Teşkilatının hız tespit kamera ceza dağıtımlarını, mağazaların müşterilerine göndereceği ürün, paket ve daha pek çok gönderinin dağıtımı yapıyoruz. Bu sektörde adanın en gelişmiş filosuna ve hizmet kalitesine sahip olmanın gururu bizleri her geçen gün gelişim için daha da fazla tetikliyor. "Adrese Teslim" süreci tamamen teknolojik bir altyapı ile uygulanıyor, kontrol ediliyor ve raporlanıyor.

Kardeş Kuruluşlarımız

Korman Construction

1990 yılından beri faaliyet gösteren Korman Construction inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye’den Kıbrıs’a getirilen su projesi kapsamında yapılan baraj inşaatı, Hava alanı inşaatı ve daha pek çok büyük projeyi hayata geçirmiştir.

profit

Korman Homes

Homes:Emlak şirketi olarak faaliyet göstermektedir.

profit

Korman Beton Ltd

Grup içindeki şirketlere ve piyasaya hazır beton tedarik eden bir şirkettir.

profit

Cyprus Pools Ltd

Yüzme havuzu ve atık su arıtma tesisi proje çizimleri ve inşaatları yapılmaktadır.

profit

Nayat Yapı Ltd

Isı ve su yalıtımı, izolasyonu ve katkı malzemeleri ithal eden bir şirkettir.

profit

Nethouse

İnternet servis sağlayıcı olarak hizmet veren Nethouse; adanın önde gelen iki ISP’si Kıbrısonline ve Nethouse’un birleşimiyle lider ISP durumuna gelmiş, ortaklı bir yapıya sahip şirketimizdir.

profit

Kıbrıs Online

İnternet servis sağlayıcı olarak hizmet veren Kıbrıs Online; adanın önde gelen iki ISP’si Kıbrısonline ve Nethouse’un birleşimiyle lider ISP durumuna gelmiş, ortaklı bir yapıya sahip şirketimizdir.

profit

Digitech LTD

Digiturk Kıbrıs Distribütörü

profit

Korineum Golf & Beach Resort

Adanın ilk ve tek uluslararası standartlardaki golf sahası olan Korineum, golf oteli olarak faaliyet gösteriyor.

profit

CCO Solar

KKTC'de güneş enerjisi sistemleri kurulumu yapan bir yenilenebilir enerji şirketidir

profit